Działania naszej firmy przyczyniły się do rozpoznawalności marki DystryktZero.pl. Potroiliśmy liczbę osób odwiedzających stronę, co miało odzwierciedlenie we wzroście dokonywanych transakcji. Zauważamy też, ze klienci chętnie powracają na karty witryny.

+278% ilość sesji
+298% nowi użytkownicy
+203% ilość transakcji

Współpraca z naszą firmą przyczyniła się do znacznego rozwoju firmy edibazzar.pl. Zwiększyło się zainteresowanie ofertą sklepu. Przyrost ilości osób odwiedzających stronę przełożyło się na wysokość wartości dokonywanych zamówień.

+76% wzrost ilości zamówień
+32% wzrost wartości zamówień

Dzięki naszym działaniom strona jobhouse.pl znacznie zwiększyła swój zasięg. Zwiększyliśmy ilość odwiedzin oraz wysłanych formularzy kontaktowych na czym najbardziej zależało klientowi. Jednocześnie zmniejszyliśmy koszt konwersji o ponad 30%!

+62% wzrost liczby odwiedzin
+96% wypełnione formularze
-30% spadek kosztów konwersji

Referencje

"Po zmianach wprowadzonych przez SeoFabrykę liczba osób odwiedzających znacznie wzrosła, co przełożyło się na zyski."

Teresa Manel
Biuro rachunkowe Mertex

"Doskonały dobór słów kluczowych i wszelkie prace optymalizacyjne znacznie zwiększyły ruch na witrynie. Wszystkie czynności wykonane przez agencję SeoFabryka.pl przyczyniły się do wzrostu pozycji naszej strony w wyszukiwarce Google."

Tomasz Kossowski
Airflow

"SeoFabryka.pl jest naszym partnerem w zakresie pozycjonowania stron internetowych. Dotychczasowa współpraca pozwala nam stwierdzić, że działania firmy należą do najbardziej profesjonalnych na rynku."

Jacek Bała
Prezes Zarządu AFNET Sp. z o.o.

"Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalne podejście pracowników firmy do swoich klientów. Zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie merytoryczne i techniczne. Wszelkie zmiany wprowadzane były prawie natychmiastowo."

Zofia Krakowian - Witkowska
Kancelaria Prawna

"Agencja SeoFabryka.pl dała się poznać jako rzetelny partner. Pracownicy zaprojektowali nam skuteczne czynności optymalizacyjne, które przyczyniły się do znacznego wzrostu ruchu na stronie."

Małgorzata Kamińska
Coco Palm

"Chcielibyśmy polecić firmę SeoFabryka.pl jako partnera w zakresie pozycjonowania stron oraz reklamy internetowej. Podczas naszej współpracy agencja dała się poznać jako rzetelna i dotrzymująca wcześniejszych ustaleń firma."

Mariusz Szar
MARSMUSIC

Zaufali nam również